Portal Produktów Regionalnych LGD Aleksandrów Kujawski

Switch to desktop Register Login

Oferta gastronomiczna w Konecku

Koneck jest wsią gminną położoną w powiecie aleksandrowskim województwa kujawsko-pomorskiego.

W miejscowości działa 185 firm w tym także Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”, przedsiębiorstwo „Ten-Tor”, Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego „Rolfoz” oraz Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne.

Mieszkańcy gminy Koneck zajmują się zarówno działalnością rolniczą, jak i handlowo-usługową oraz produkcyjną. Przykładowo Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne zajmuje się hodowlą trzody chlewnej, a Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego produkcją przetworów z warzyw i owoców.

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” prowadzi w Konecku i niedaleko położonym Zakrzewie jedne z najlepszych restauracji. W Konecku można dobrze zjeść „U Prezesa”, a w Zakrzewie warto odwiedzić Zajazd „Eden”.

„Samopomoc Chłopska” od lat zajmuje się prowadzeniem działalności gastronomicznej, ciągle przez ten czas doszkala swoich pracowników i ulepsza bazę produkcyjną, co można zauważyć po jakości potraw i wyglądzie restauracji.

Menu lokalu jest bardzo interesujące i zachęcające dla każdego, a co więcej ceny są przystępne. Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” jest zatem nastawiona na konsumenta i jego potrzeby. Ponadto klientom pozostawia się szanse doboru indywidualnego menu oraz dowolnego zestawienia ze sobą poszczególnych składników potrawy. W restauracjach, które prowadzi „Samopomoc Chłopska” można również zorganizować dowolne wydarzenia okolicznościowe, takie jak wesela, stypy, komunie, rocznice, spotkania rodzinne i urodziny. Imprezy te odbywają się w bardzo przyjemnych warunkach przy uprzednio skomponowanym menu oraz wystrojeniu sali.

Pracownicy Gminnej Spółdzielni są na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata kuchni, przechodza odpowiednie szkolenia i biorą udział w różnorodnych warsztatach. Wszystko po to, aby klient restauracji mógł naprawdę dobrze i smacznie zjeść, w komfortowych warunkach oraz niezapomnianej atmosferze.